Medarbeidere

Våre 29 dyktige medarbeidere er organisert i 5 avdelinger:
Salg, Administrasjon/Ledelse, Support, Utvikling og Test.

Portrettbilde av Øyvind Fonnes. Daglig leder i Maestro Soft AS.

Øyvind Fonnes

Daglig leder

T 02575

oyvind.fonnes@maestro.no

Profilbilde av Carl H. Pedersen. CTO og styreleder i Maestro Soft AS.

Carl H. Pedersen

CTO og styreleder

T 02575

carl.pedersen@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Portrettbilde av Hege Rød. Administrasjonssekretær Maestro Soft AS.

Hege Rød

Administrasjonssekretær

T 02575

hege.rod@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Profilbilde av Siri Jespersen. Sales Manager i Maestro Soft AS.

Siri Jespersen (permisjon)

Sales Manager

T 02575

siri.jespersen@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Profilbilde av Henriette Okkenhaug Borge. Sales Manager i Maestro Soft AS.

Henriette O. Borge

Sales Manager

T 986 98 710

henriette.borge@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Profilbilde av Christina Rypdal Stabe. Sales Manager i Maestro Soft AS.

Christina Rypdal Stabe

Sales Manager

T 976 03 100

christina.stabe@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Profilbilde av Dag H. Jean-Hansen. Sales Manager i Signant og Maestro Soft AS.

Dag H. Jean-Hansen

Leder salg og marked

T 412 21 612

dag.jean-hansen@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Profilbilde av Margrete Sponland. Markedskonsulent i Maestro Soft AS.

Margrete Sponland

Markedskonsulent

T 996 17 358

margrete.sponland@maestro.no

Profilbilde av Viet Nguyen. Sales Manager i Maestro Soft AS.

Viet Nguyen

Sales Manager

T 966 272 48

viet.nguyen@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Portrettbilde av Mathilde F. Jacobsen. Kundekonsulent i Signant og Maestro Soft AS.

Mathilde J. Blaasvær

Kundekonsulent

T 02575

support@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Profilbilde av Joakim Olsen. Kundekonsulent i Maestro Soft AS.

Joakim Olsen

Kundekonsulent

T 02575

support@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Profilbilde av Hanne Breivik. Teamleder support hos Maestro Soft AS.

Hanne Breivik

Teamleder Support

T 02575

support@maestro.no

Profilbilde av Benedicte Rieck Ellingsen. Fagkonsulent hos Maestro Soft AS.

Benedicte Rieck Ellingsen

Fagkonsulent

T 02575

benedicte.rieck.ellingsen@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Profilbilde av Cecilie K. Berg. Fagkonsulent hos Maestro Soft AS.

Cecilie K. Berg

Fagkonsulent

T 02575

cecilie.berg@maestro.no

Portrettbilde av Hanna Charlotte Dyrkorn-Berg. Fagkonsulent i Maestro Soft AS.

Hanna C. Dyrkorn-Berg

Fagkonsulent

T 02575

hanna.wigen@maestro.no

Profilbilde av Abina Mohanachandran. Fagkonsulent i Maestro Soft AS.

Abina Mohanachandran

Fagkonsulent

T 02575

abina.mohanachandran@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Profilbilde av Arne Petter Eidet. Kvalitets- og fagansvarlig i Maestro Soft AS.

Arne Petter Eidet

Kvalitetsansvarlig fag

T 02575

arne.petter.eidet@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Profilbilde av Ole Magnus Hellgren. Fagkonsulent i Maestro Soft AS.

Ole Magnus Hellgren

Fagkonsulent

T 02575

ole.magnus.hellgren@maestro.no

Portrettbilde av Fredrik Henriksen. Systemutvikler hos Maestro Soft AS.

Fredrik Henriksen

Systemutvikler

T 02575

fredrik.henriksen@maestro.no

Portrettbilde av Rune Jensen. Systemutvikler for Maestro Soft AS.

Rune Jensen

Systemutvikler

T 02575

rune.jensen@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Portrettbilde av Oleksandr Karychovskyi. Systemutvikler hos Maestro Soft AS.

Oleksandr Karychkovskyi

Systemutvikler

T 02575

ok@maestro.no

Portrettbilde av Lena Marie Sandvik. Systemutvikler hos Signant og Maestro Soft AS.

Lena Marie Sandvik

Utvikler Signant

T 02575

lena.marie.sandvik@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Profilbilde av Snorre Olimstad. Systemutvikler i Maestro Soft og Signant.

Snorre Olimstad

Utvikler Signant

T 02575

snorre.olimstad@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Profilbilde av Emin Gyulzadyan. Systemutvikler i Maestro Soft AS.

Emin Gyulzadyan

Systemutvikler

T 02575

emin@maestro.no

Profilbilde av Liana Svendsen. Utviklingssjef i Maestro Soft AS.

Liana G. Svendsen

Utviklingssjef

T 02575

liana.svendsen@maestro.no

Profilbilde av Thorbergur Gislason. Utvikler i Maestro Soft og Signant.

Thorbergur Gislason

Utvikler Signant

T 02575

thorbergur.gislason@maestro.no

Se profil på LinkedIn
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux