Medarbeidere

Våre 25 dyktige medarbeidere er organisert i 5 avdelinger:
Salg, Administrasjon/Ledelse, Support, Utvikling og Test.

Portrett av Øyvind Fonnes

Øyvind Fonnes

Daglig leder

T 02575

oyvind.fonnes@maestro.no

Carl Pedersen

Utviklingssjef/styreleder

T 02575

carl.pedersen@maestro.no

Portrett av Hege Rød

Hege Rød

Administrasjonssekretær

T 02575

hege.rod@maestro.no

Se profil på LinkedIn

Anne Taranger Gjesdahl

Salgs- og markedsansvarlig Signant

T 481 68 991

anne.gjesdahl@maestro.no

Se profil på LinkedIn

Christina Rypdal Stabe

Sales Manager

T 976 03 100

christina.stabe@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Portrett av Dag Jean-Hansen

Dag Jean-Hansen

Sales Manager

T 412 21 612

dag.jean-hansen@maestro.no

Portrett av Margrete Sanvig Sponland

Margrete Sponland

Markedskonsulent

T 996 17 358

margrete.sponland@maestro.no

Portrett av Viet Nguyen

Viet Nguyen

Sales Manager

T 966 272 48

viet.nguyen@maestro.no

Se profil på LinkedIn
Hanne Breivik

Hanne Breivik

Teamleder Support

T 02575

support@maestro.no

Smilefjes

Raymond André Werner

Support

T 02575

support@maestro.no

Espen Weik Thoresen

Support

T 02575

support@maestro.no

Smilefjes

Baard Baardson

Support

T 02575

support@maestro.no

Arne Petter Eidet

Kvalitetsansvarlig fag

T 02575

arne.petter.eidet@maestro.no

Bjørn Harald Drangsholt

Fagkonsulent

T 02575

bjorn.harald.drangsholt@maestro.no

Ole Magnus Hellgren

Fagkonsulent

T 02575

ole.magnus.hellgren@maestro.no

Snorre Olimstad

Systemutvikler

T 02575

snorre.olimstad@maestro.no

Emin Gyulzadyan

Systemutvikler

T 02575

emin@maestro.no

Smilefjes

Liana G. Svendsen

Utviklingssjef

T 02575

liana.svendsen@maestro.no

Thorbergur Gislason

Utvikling Signant

T 02575

thorbergur.gislason@maestro.no

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux